Zapraszamy do wypełnienia ankiety Kids in Krakow

W ramach projektu Kids in Kraków (www.kidsinkrakow.pl) Krakowskiego Biura Festiwalowego powstaje nowe wydawnictwo. Po mapie i przewodniku po Krakowie twórcy projektu opracowują specjalne karty zadań z myślą o najmłodszych.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety Kids in Krakow
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Krakowskie Biuro Festiwalowe (KBF) w ramach projektu Kids in Kraków przygotowuje nowe wydawnictwo dla dzieci: karty zadań, dzięki którym dzieci będą odkrywać tajemnice Krakowa.

Założeniem KBF jest by zadania te jak najbardziej dostosować do potrzeb dzieci, by miały one z tego prawdziwą frajdę. Dlatego powstała krótka i anonimowa ankieta, by zbadać to, czym obecnie interesują się dzieci (i te małe i te nieco starsze). Biuro Festiwalowe pragnie dowiedzieć się, jak spędzacie Państwo czas wolny z dziećmi w roli rodziców, dziadków, stryjków czy opiekunów. Interesujące dla twórców ankiety jest - czym obecnie „bawią” się dzieci, co lubią, jakie aktywności podejmują poza domem.

Zgodnie z przyjętą w badaniach KBF metodologią terminem "dziecko" określa się osobę, która nie ukończyła 15. roku życia. 

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć dłużej niż 8 minut. Na odpowiedzi organizator oczekuje do końca grudnia 2019 roku.

 

Serdecznie prosimy zatem o poświęcenie kilku minut i zachęcamy do wypełnienia ankiety:

LINK DO ANKIETY: https://ankieta.biurofestiwalowe.pl/426136?lang=pl.

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Małgorzata Wawrzyńska
Podmiot publikujący: KKR
Zobacz także
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy