Komunikat archiwalny

Baranki w Pieluchach - Ciemno, prawie noc

Baranki w Pieluchach - Ciemno, prawie noc
Fot. Kino Pod Baranami

W czwartek, 28 marca o godzinie 11.00, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz filmu Ciemno, prawie noc - ekranizacji głośnej, uhonorowanej nagrodą literacką NIKE, powieści Joanny Bator.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.

BILETY DLA RODZICÓW: 14 zł

5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans w Kinie Pod Baranami!

O FILMIE:

CIEMNO, PRAWIE NOC | CIEMNO, PRAWIE NOC

reż. Borys Lankosz, Polska 2018, 114’

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa nieustępliwa dziennikarka, powracająca po latach w rodzinne strony. Kobieta chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa dość nieoczekiwanie wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie.

Ekranizacja głośnej, uhonorowanej nagrodą literacką NIKE powieści Joanny Bator w reżyserii Borysa Lankosza, twórcy Ziarna prawdy i Rewersu. Kryminalna intryga z elementami kina grozy łączy w filmie przeszłość z teraźniejszością w mrocznej i pięknej scenerii miasta oraz okolic zamku Książ. Obok Magdaleny Cieleckiej w głównej roli, w obsadzie znaleźli się również Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Jerzy Trela, Dorota Kolak, Agata Buzek, Piotr Fronczewski i Roma Gąsiorowska.

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach i Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialni M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

KINO POD BARANAMI

Rynek Główny 27, Kraków

(12) 423 07 68

www.kinopodbaranami.pl

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy