Komunikat archiwalny

Ruszyły zapisy do Biegu Nocnego na 10 km - zniżka dla posiadaczy KKR

Ruszyły zapisy do Biegu Nocnego na 10 km - zniżka dla posiadaczy KKR
Fot. Szymon Gruchalski / Archiwum Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Można już zgłaszać się do Biegu Nocnego na 10 km, który po raz szósty będzie towarzyszył krakowskiemu maratonowi. Posiadaczom Krakowskiej Karty Rodzinnej przysługuje 50% zniżki od odpłaty startowej. Korzystając z niej, podczas weryfikacji w Biurze Zawodów należy przedstawić ważną Krakowską Kartę Rodzinną oraz dokument tożsamości. W roku 2019 impreza znów zostanie zorganizowana w wieczór poprzedzający Cracovia Maraton. Po raz drugi z rzędu, 27 kwietnia o godz. 21:30 uczestnicy biegu wystartują i zafiniszują tam, gdzie maratończycy – na Rynku Głównym!

Po drodze zawodnicy napotkają wiele wspaniałych zabytków, znanych z trasy krakowskiego maratonu. Dystans 10 km należy pokonać w czasie nie dłuższym niż 1,5 godziny.

Ustanowiony został limit uczestników – 5000. W biegu mogą wziąć udział osoby, które do dnia 27 kwietnia 2019 roku ukończą 18 lat.

Do 31 marca opłata startowa wynosi 50 zł. Od 1 kwietnia do końca przyjmowania zgłoszeń internetowych (18 kwietnia) będzie to 80 zł, a w Biurze Zawodów (w przypadku niewyczerpania limitu startujących) – w dniach 25-27 kwietnia, w holu pod trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20 – 150 zł.

Z regulaminem biegu można się zapoznać TUTAJ, a zapisy internetowe prowadzone są TUTAJ.

Strona internetowa imprezy: www.biegnocny.pl.   

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie na Facebooku!

nocny bieg

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Zobacz także
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy