Komunikat archiwalny

Centrum Kultury Podgórza wprowadza Kartę Klubu Rodziców

Centrum Kultury Podgórza wprowadza Kartę Klubu Rodziców
Fot. Centrum Kultury Podgórza

Od stycznia br. Centrum Kultury Podgórza ma w swojej ofercie nowy program lojalnościowy – Kartę Klubu Rodziców. Nie zwlekaj! Kup kartę już dziś i korzystaj z atrakcyjnych rabatów na wybrane elementy oferty CKP oraz podległych filii!

Oferta skierowana jest do rodziców z dziećmi. Obejmuje ona darmowy wstęp na zajęcia
i wydarzenia organizowane w ramach Klubów Rodziców, które działają w siedzibie głównej Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13) oraz jego 9 filiach: Dworze Czeczów, Ośrodku Ruczaj, Teatrze Praska 52 oraz klubach Piaskownica, Iskierka, Kliny, Rybitwy, Wróblowice i Skotniki.

Cena karty to 10 zł z terminem obowiązywania do czerwca 2018. Karty są dostępne w Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13, Punkt Informacyjny, parter) oraz we wszystkich podległych filiach, które prowadzą Kluby Rodziców. Klientów, którzy nie posiadają Karty Klubu Rodziców, obowiązują dotychczasowe opłaty − bilet wstępu w cenie 1 zł dla osób dorosłych za każdorazowy udział w zajęciach organizowanych w ramach Klubu Rodziców. Więcej informacji na: http://www.ckpodgorza.pl/kluby-rodzicow.html

Karta Klubu Rodziców 1.png

Karta Klubu Rodziców 2.png

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy
Newsletter
Zapisz się