Komunikat archiwalny

Weekend na wesoło w Nowohuckim Centrum Kultury

Weekend na wesoło w Nowohuckim Centrum Kultury
Fot. Nowohuckie Centrum Kultury

Na koniec tego tygodnia przygotowaliśmy sporą dawkę dobrej rozrywki. Komediowy spektakl, w wykonaniu Teatru Capitol, Krzysztof  Daukszewicz w autorskim programie satyrycznym oraz Grupa MoCarta i Ireneusz Krosy razem na scenie. Zapraszamy.

 

 

13 października (piątek), g. 19.00, Scena NCK

Krzysztof Daukszewicz – „Nareszcie w Dudapeszcie”

Najnowszy, aktualizowany na bieżąco, autorski program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza, opisujący wydarzenia polityczne, między innymi w najnowszym „Liście Ignacego do Hrabiego”, „Balladzie o wyklętych kredkach” czy „Balladzie o Rysiu Petru”.

Daukszewicz_B1.jpg

14 października (sobota), g. 19.00, Scena NCK

Skok w bok – spektakl komediowy

Teatr Capitol z Warszawy

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście partnerzy ci sami. Aby więc ten urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Komedia „Skok w bok” Donalda Churchilla i Peterea Yeldhama podbiła serca publiczności na londyńskim West Endzie oraz we Francji, Niemczech i RPA. Teraz przyszła pora na Polskę!

Obsada: Dorota Chotecka, Sławomir Zapała, Robert Wabich, Andżelika Piechowiak, Magdalena Wróbel, Delfina Wilkońska, Adam Fidusiewicz/Michał Malinowski

Reżyseria: Andrzej Rozhin

Skok.jpg

15 października (niedziela), g. 19.00, Scena NCK

Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny – program kabaretowy

Grupa MoCarta – określana mianem „kabaretowego boysbandu smyczkowego” to wybitnie zdolni muzycy z ogromnym poczuciem humoru. Ich skecze polegają głównie na zabawie wszelkiego rodzaju muzyką.

Ireneusz Krosny – mim, który stworzył swoją własną, oryginalną technikę pantomimy, w której aktor nie gra w sposób symboliczny, ale bezpośredni, przez co staje się bliższy widzowi, któremu łatwiej podążać za treścią spektaklu.

 

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy
Newsletter
Zapisz się