Komunikat archiwalny

NCK zaprasza na jesienno-zimowe wydarzenia

NCK zaprasza na jesienno-zimowe wydarzenia
Fot. Nowohuckie Centrum Kultury

Kulturalna jesień

Po wakacyjnej przerwie rusza Scena Nowohuckiego Centrum Kultury. Repertuar na cztery ostatnie miesiące roku jest różnorodny - jak zawsze. Ruszamy z końcem września i mamy do zaproponowania trzy kabarety z górnej półki, dwa klimatyczne koncerty i komediowy spektakl teatralny. Może warto już teraz zarezerwować sobie czas i zakreślić datę w kalendarzu?

 • 13 października (piątek), g. 19.00,  Scena NCK

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ „Nareszcie w Dudapeszcie” – program kabaretowy

Autorski program satyryczny, aktualizowany na bieżąco i opisujący wydarzenia polityczne, między innymi w najnowszym „Liście Ignacego do Hrabiego", „Balladzie o wyklętych kredkach" czy „Balladzie o Rysiu Petru".

bilety: 50 zł

 • 14 października (sobota), g.19.00, Scena NCK

SKOK W BOK - Teatr Capitol z Warszawy – spektakl komediowy

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie.

Obsada: Dorota Chotecka, Sławomir Zapała, Robert Wabich, Andżelika Piechowiak, Magdalena Wróbel, Delfina Wilkońska, Adam Fidusiewicz/Michał Malinowski

bilety: 80 zł

 • 15 października (niedziela), g.19.00, Scena NCK

Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny – program kabaretowy

Grupa MoCarta – określana mianem „kabaretowego boysbandu smyczkowego” to wybitnie zdolni muzycy z ogromnym poczuciem humoru. Ich skecze polegają głównie na zabawie wszelkiego rodzaju muzyką.

Ireneusz Krosny – stworzył swoją własną oryginalną technikę pantomimy, w której aktor nie gra w sposób symboliczny, ale bezpośredni przez co staje się bliższy widzowi, któremu łatwiej podążać za treścią spektaklu.

bilety: 80 zł

 • 27 października (piątek), g. 19.00, Scena NCK

ROBERT KASPRZYCKI i Goście - koncert jubileuszowy z okazji 25-lecia działalności scenicznej Związany z Krakowem znany śpiewający autor i showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru. Ma na koncie cztery studyjne albumy, a single z jego płyt miesiącami gościły na Liście Przebojów Radiowej Trójki. Jubileusz będzie niepowtarzalnym wydarzeniem dla fanów piosenki poetyckiej i folkowej. Artysta zapowiada koncert wyjątkowy zarówno jeśli chodzi o zaproszonych gości, repertuar, jak i oprawę.

bilety: 60 zł

 • 12 listopada (niedziela), g. 19.00, Scena NCK 

ANNA JURKSZTOWICZ „Perły bez kolczyka” – koncert

W programie znajdują sie największe przeboje, tematy filmowe i telewizyjne oraz ulubione standardy jazzowe w nowych, czasem zupełnie innych, zaskakujących.

bilety: 50 zł

 • 24 listopada (piątek) g. 19.00, Scena NCK 

PIOTR BAŁTROCZYK  „Mężczyzna z kijowym peselem” – program kabaretowy

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od „Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A wy jesteście dla mnie atrakcją, bez was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”.

bilety: 60 zł

 • 25 listopada (sobota), g. 19.00, Scena NCK          

KATARZYNA GRONIEC „ZOO” – koncert

Muzyczne spotkanie z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną, będą to m.in. „Wielka woda”, „Kokaina", „Dzikuska”, „ZOO”, „Piosenka o życiu ptasim”.

bilety: 70 zł

 • 3 grudnia (niedziela), g.18.00 , Scena NCK 

„BIAŁA BLUZKA” – monodram Krystyny Jandy – OCH-TEATR

Spektakl o miłości niemożliwej, bo miłości do opozycjonisty. Historia kobiety nie mogącej sobie poradzić ze sobą i z Polską lat stanu wojennego. Kraju zakazów i nakazów, cenzury, opozycji, kartek na mięso, godziny policyjnej i więźniów politycznych. Spektakl inkrustowany wieloma znanymi piosenkami Agnieszki Osieckiej doskonale łączy tragizm z humorem.

Adaptacja i reżyseria: Magda Umer

bilety: 140 zł, 120 zł (przedsprzedaż do 15.10.2017)

 • 7 grudnia (czwartek), g 19.00, Scena NCK

KABARET JURKI – „Święta polskie” – program kabaretowy

Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji. Warto świętować, bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać nad grobem? I co robi ninja w jasełkach? Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki. 

bilety: 60 zł

 • 9 grudnia (sobota), g. 11.00, Scena NCK   

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA – spektakl baletowy

Artyści Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej oraz Międzynarodowego Teatru Baletu „Premiera”

Balet w 2 aktach, oparty na motywie znanej baśni braci Grimm, to niezwykła i wzruszająca opowieść, która błyszczy na scenie. Piękne kostiumy, scenografia oraz mistrzowskie wykonanie od zawsze porywa i zachwyca widzów na całym świecie.

bilety: 70/50 zł

 • 9 grudnia (sobota), g. 18.00, Scena NCK   

JEZIORO ŁABĘDZIE– spektakl baletowy

Artyści Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej oraz Międzynarodowego Teatru Baletu „Premiera”

Największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada o prawdach uniwersalnych: ludzkich namiętnościach, walce dobra ze złem, zdradzie, bólu ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego, wprowadzą widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

bilety: 120/90 zł

 • 10 grudnia (niedziela), g. 19.00, Scena NCK 

„SELFIE.COM.PL”– Teatr MY– spektakl komediowy

Dzięki wszechobecnym mediom społecznościowym nawiązywanie relacji nigdy nie było tak proste. Bez wychodzenia z domu, a nawet otwierania ust, można z kimś porozmawiać, a także zdobyć setki znajomych. Czy jednak można w ten sposób znaleźć prawdziwa miłość i nawiązać głębsze relacje? Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami wielkich blokowisk.

Obsada: Julia Kamińska, Dorota Pomykała, Filip Bobek, Mirosław Baka/Robert Gonera

Reżyseria: Maria Seweryn

bilety: 80 zł

                     

Informacje i zamówienia:

Biuro Organizacji Widowni - tel. 12 644 02 66 wew. 55, e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

Kasa - tel. 12 644 02 66 wew. 56

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy
Newsletter
Zapisz się