Komunikat archiwalny

Zapisy do 17. PZU Cracovia Maraton rozpoczęte!

Zapisy do 17. PZU Cracovia Maraton rozpoczęte!
Fot. ZIS

Ruszyły zapisy do 17. PZU Cracovia Maraton, który zorganizowany zostanie 22 kwietnia 2018 roku. Początkowa opłata startowa wynosi 70 zł i będzie obowiązywać aż do 15 stycznia przyszłego roku! Posiadaczom Krakowskiej Karty Rodzinnej  przysługuje 50% zniżki od kwoty wpisowego. Podczas weryfikacji w Biurze Zawodów należy przedstawić ważną Krakowską Kartę Rodzinną oraz dokument tożsamości.

Szczegółowe informacje na temat zapisów i sposobu uiszczania opłaty startowej znajdują się w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej www.pzucracoviamaraton.pl.  

Po raz kolejny, start i meta najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich usytuowane będą na Rynku Głównym. Zgodnie z hasłem imprezy: „Z historią w tle”, uczestnicy maratonu przebiegną obok wielu wspaniałych zabytków podwawelskiego grodu.

Do 15 stycznia 2018 roku opłata startowa wyniesie 70 zł. W okresie od 16 stycznia do końca lutego wzrośnie do 100 zł, a od 1 marca do końca przyjmowania zgłoszeń internetowych (6 kwietnia) do 130 zł. W Biurze Zawodów (19-21 kwietnia) będzie to 200 zł.

Internetowe zapisy do 17. PZU Cracovia Maraton przyjmowane są TUTAJ.

Organizowany od 2002 roku Cracovia Maraton to jedna z najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce. Jest to też najbardziej międzynarodowy spośród wszystkich polskich maratonów, z najwyższą w kraju frekwencją uczestników z zagranicy. W dotychczasowych edycjach Cracovia Maraton gościliśmy biegaczy z 55 krajów.

Tegoroczny, 16. PZU Cracovia Maraton ukończyła rekordowa liczba 5614 biegaczy z 5756, którzy wystartowali.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy