Komunikat archiwalny

4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski-zniżki dla posiadaczy KKR

4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski-zniżki dla posiadaczy KKR
Fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie jest organizatorem 4. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego, który odbędzie się 15 października 2017 roku. Po raz kolejny, meta będzie zlokalizowana na płycie TAURON Areny Kraków, a start na ul. Stanisława Lema – przed największą i najnowocześniejszą halą widowiskowo-sportową w kraju. Posiadaczom Krakowskiej Karty Rodzinnej przysługuje 50% zniżki
od opłaty startowej. Korzystając z niej, podczas weryfikacji w Biurze Zawodów należy przedstawić ważną Krakowską Kartę Rodzinną oraz dokument tożsamości.

Do 15 sierpnia wpisowe wynosi 50 zł. Od 16 sierpnia do końca przyjmowania zgłoszeń internetowych (30 września) wzrośnie do 70 zł, a w Biurze Zawodów (13 i 14 października) będzie to 150 zł.

Pokonanie dystansu 21 km i 97,5 m w Krakowie to znakomite zakończenie sezonu biegowego. W 4. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim wystartować mogą również ci biegacze, którzy nie czują się jeszcze na siłach aby pokonać pełen dystans maratoński i dlatego nie zdecydowali się na wzięcie udziału w 16. PZU Cracovia Maraton.
Impreza da im szansę na zmierzenie się z długą trasą, prowadzącą wśród zabytków i malowniczych uliczek Krakowa.

Ustanowiony został limit startujących – 10.000 zawodników. Lista zostanie zamknięta w momencie nadania numeru 10.000, po dokonaniu opłat przez 10.000 zawodników. W przypadku wyczerpania limitu, także w Biurze Zawodów zapisy nie będą już prowadzone.

ZAPISY INTERNETOWE

Regulamin 4. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy
Newsletter
Zapisz się