Komunikat archiwalny

Zapraszamy na Rodzinny Piknik bez Smartfona

Zapraszamy na Rodzinny Piknik bez Smartfona
Fot. Urząd Miasta Krakowa

24 czerwca - w pierwszy dzień wakacji – Miasto Kraków w ramach projektu „Bądźmy EkoCyfrowi” zaprasza do Parku Jordana na Rodzinny Piknik bez Smartfona, z okazji obchodów „Międzynarodowego Dnia Ochrony Środowiska przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi”.

Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 14.00. Na wszystkich uczestników będą czekać ciekawe zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz poczęstunek. Wystąpią między innymi DżoDżo z pokazem układania kostki Rubika, Małe Słowianki, chór Gospel i tancerze z pokazem Hip-Hopu Piknik ma przekonać rodziny, że można wspólnie i ciekawie spędzać wolny czas wyłączając na chwilę swój smartfon. W trakcie trwania imprezy przewidziano możliwość bezpłatnych indywidualnych konsultacji z ekspertami i lekarzami w zakresie zjawisk: e-uzależnienia, cyberprzestępstw oraz elektrosmogu. Dodatkowo,  na mieszkańców, którzy chcą pozbyć się elektroodpadów będzie czekać Elektrobrygada. Za każdy oddany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (dla pierwszych 50 osób ) będzie można otrzymać puzzle, budzik, kostkę Rubika lub inne gadżety. O 12.30  wystąpi z dawką pozytywnej energii zespół Sound’n’Grace.

Główną inicjatorką projektu „Bądźmy EkoCyfrowi” jest Radna Miasta Krakowa Marta Patena, a organizatorem Urząd Miasta Krakowa. Patronatu honorowego udzielił Prezydent Miasta Krakowa.

Zapraszamy!

ekocyfrowi_plakat_DRUK-1000.jpg

Tagi: piknik, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy
Newsletter
Zapisz się