Dokument archiwalny

Strefa Nastolatka zaprasza na zajęcia online

Strefa Nastolatka zaprasza na zajęcia online
Fot. Pixabay

Ze względu na sytuację epidemiologiczną Strefa Nastolatka zawiesza działalność do odwołania, ale bez względu na to, z czym się borykasz, jesteśmy dla Ciebie. Pisz, jeśli masz problem lub po prostu chcesz porozmawiać. Czekamy!

Kontakt: strefanastolatka@gmail.com

Życie każdego z nas to również problemy. Mniejsze lub większe, do rozwiązania od razu lub takie, nad którymi trzeba popracować. Bez względu na to, z czym się borykasz, jesteśmy dla Ciebie. Strefa Nastolatka jest dla tych, którzy się pogubili, mają trudną sytuację w domu, w szkole, w relacjach z rówieśnikami oraz potrzebują wsparcia.

Strefa Nastolatka to przyjazne miejsce, w którym młodzi ludzie, tacy jak Ty, mogą anonimowo uzyskać życzliwą i fachową pomoc w trudnych sytuacjach. W szczególności adresowana jest do młodzieży, która doświadcza przemocy fizycznej lub psychicznej, czy boryka się z chorobą alkoholową w rodzinie.

Dyżurujący w Strefie specjaliści i opiekunowie pomagają młodym ludziom w znalezieniu rozwiązania problemów – w przyjaznej, anonimowej i pełnej szacunku atmosferze. Zapraszamy także rodziców i opiekunów, którzy nie wiedzą jak pomóc nastolatkowi borykającemu się z trudnościami.

 

Projekt prowadzi:
Monika Domagała –  kurator zawodowy rodzinny, tel. 501 416 894

 

Inicjatorem i partnerem projektu jest Urząd Miasta Krakowa – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny, Pani Marzena Paszkot.

 

Informację o najbliższych spotkaniach online znajdziesz na Fanpage’u Strefy Nastolatka na Facebooku: https://www.facebook.com/Strefanastolatka/

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Antonina Białek
Podmiot publikujący: KKR