Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Dziecięca jesień w Muzeum Narodowym

KONIK MUZEALNY

Cykl warsztatów weekendowych odbywających się w kilku oddziałach MNK. Uczestnicy mają okazję odkrywać tajemnice muzealnych galerii, ucząc się i bawiąc równocześnie, gdyż formuła zajęć przypomina nieco grę terenową.
Każdy KONIK jest inny – bogactwo dzieł sztuki pozwala na sięganie do różnorodnych kontekstów i metod, aktywne pokonywanie ścieżki daje okazję do zdobycia za każdym razem nowej dawki wiedzy. Cykl otrzymał dwukrotnie nagrodę Złotego Słonecznika przyznawaną przez portal dla rodziców Czas Dzieci.
Wybrane niedziele, godzina 11:00–14:00
02.10.2016, Antyk od kuchni
Muzeum Książąt Czartoryskich – Arsenał
Co jedli starożytni Egipcjanie, a czym raczyli się greccy bogowie? Czy w wazach podawano zupy i czy zjedzenie granatu mogło być niebezpieczne? Razem zasiądziemy do starożytnej uczty i przekonamy się, jak smakował antyk! Nawet mumiom zaburczy w bardzo pustych brzuchach.
13.11.2016, Dobre bo polskie
Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach

Kto Ty jesteś? Polak mały! Czym Twa sztuka…? Mą ojczyzną. Zapraszamy na warsztaty, podczas których w najlepszych dziełach polskiej sztuki poszukamy przeszłości, tradycji i kultury naszego kraju. Sprawdzimy, jak w oczach artystów wyglądali polscy bohaterowie, poeci, a nawet postacie legendarne. Dowiemy się, który obraz był cenniejszy niż zloty pociąg, i podsłuchamy, o czym szumią polskie wierzby. Poszukamy miejsca, w którym naprawdę zimują nasze bociany i żurawie. Razem z Konikiem Muzealnym dołączymy do „Czwórki”, bo polska sztuka jest przecież co najmniej na piątkę!
08.01.2017, Zaklęte w kamieniu
Kamienica Szołayskich im. Feliksa Jasieńskiego / wystawa „Rodin/Dunikowski. Kobieta w polu widzenia”

Na początku jest kamień. Ciężki, zimny i twardy. Wprawne oko i czuła dłoń odkrywa jednak, że w bryle kamienia kryje się forma. Wydobywa ją. Wykuwa, wygładza i nagle z kamienia rodzi się postać. Czy to magia? Nie, to sztuka! Ale i bardzo ciężka praca. Jeśli chcesz poznać sekrety wybitnych rzeźbiarzy i dowiedzieć się, jak udawało im się wyczarować rzeczy i ludzi z kamienia, odwiedź nas koniecznie!
Prowadzenie: Weronika Moskwa i Agnieszka Bajorska
Weronika Moskwa – studentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukator muzealny. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.
Agnieszka Bajorska – studentka kulturoznawstwa Akademii Ignatianum w Krakowie, animatorka kultury z przygotowaniem pedagogicznym oraz animatorka zabaw dziecięcych. Miłośniczka kultury ludowej, lubiąca brudzić się gliną. Energię do życia czerpie z przebywania wśród dzieci, a doświadczenie w pracy z najmłodszymi odbiorcami kultury zdobywała podczas współpracy z różnymi domami kultury i klubami dla dzieci oraz Akademią Dziecięcą Ignatianum.


Informacje dodatkowe:

  • Cykl skierowany jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi w wieku 4–7 lat.
  • Warsztaty odbywają się w wyznaczone niedziele w wybranych oddziałach MNK.
  • Spotkania mają charakter otwarty. Uczestnicy mogą w każdej chwili włączyć się do zabawy lub zakończyć ją w dowolnym momencie.
  • Rozpoczynamy o godz. 11.00. Uczestnicy mogą dołączyć w każdej chwili do godziny 13.00. Warsztaty kończą się o 14.00. Czas trwania warsztatów to około 2 (do 3) godzin, w zależności od preferencji i indywidualnych możliwości uczestników.
  • Warsztaty nie wymagają rezerwacji poza wyjątkowymi, określonymi w kalendarium przypadkami.
  • Przygotowana przez animatorów ścieżka wymaga zaangażowania całej rodziny.
  • Wstęp: 15 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny). Bilet rodzinny: 30 zł (maks. 3 dzieci, dla opiekuna wstęp bezpłatny). Honorujemy zniżki wynikające z Karty Dużej Rodziny.
  • Opłaty dokonuje się w kasie Muzeum bezpośrednio przed zajęciami.

 

10+SZTUKA
Czy sztuka jest ludziom potrzebna, jak można ją wykorzystać, czego nas uczy? Liczymy na to, że zbiory Muzeum Narodowego w Krakowie posłużą za punkt wyjścia do „dorosłych” już rozmów, a jednocześnie opowieść o nich i ich twórcach rozwijać będzie wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętność krytycznego i nieszablonowego myślenia.
Na eksponaty, już być może dobrze znane, spojrzymy w nowy sposób i odkryjemy drzemiący w nich potencjał. Zapraszamy na cykl warsztatów weekendowych dla dzieci w wieku 10–13 lat.
Wybrane soboty, godzina 10:30-12:15
Cykl 1
Punkty na mapie świata

Cykl poświęcony podróżom artystów i śladom, jakie te podróże pozostawiły w ich twórczości. W ramach czterech spotkań warsztatowych odwiedzimy galerie i wystawy poświęcone kilku szczególnym przedstawicielom polskiej kultury i sztuki. I choć wszyscy oni związani byli z Krakowem, to jednak tym razem staną się naszymi przewodnikami do miejsc bardzo odległych. Będziemy wędrować śladem artystycznych wspomnień i opowieści, a pomoże nam wspólnie konstruowana mapa niezwykłych miejsc, których historia przeplata się z historią eksponatów prezentowanych w Muzeum Narodowym w Krakowie.
Prowadzenie: Anna Pichura – artystka wizualna, pedagog, studentka Środowiskowych Studiów Doktoranckich na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych. Interesuje się sztuką współczesną, z naciskiem na działania w przestrzeni publicznej, wideo, performance i malarstwo.
Terminy:
17.09.2016, Punkty na mapie świata – śladami Mehoffera
Dom Józefa Mehoffera

W salonie Mehofferów, na ścianie naprzeciwko drzwi wisi obraz zatytułowany „Pejzaż rzymski” . Kiedy powstał? Jaka była jego historia? Czy to jedyny ślad podróży malarza, jaki możemy znaleźć w domu przy ul. Krupniczej? W trakcie warsztatów porozmawiamy o roli, jaką odegrały podróże w życiu Mehoffera, a motywem przewodnim spotkania staną się mapy – tradycyjne i zupełnie nietypowe.
01.10.2016, Punkty na mapie świata – śladami Szymborskiej
Kamienica Szołayskich im. Feliksa Jasieńskiego / wystawa „Szuflada Szymborskiej”

„W podróży niezbędny jest tylko bilet powrotny” – powiedziała kiedyś Wisława Szymborska. Tym razem nasze warsztaty będą dotyczyły czasów dużo nam bliższych oraz twórczości poetki, o której na pewno wszyscy kiedyś słyszeliśmy. Porozmawiamy o poezji i podróżach, o inspiracjach, przygotowaniach i przygodach. Będziemy bawić się słowem i obrazem, tworząc autorskie, trójwymiarowe pocztówki.
19.11.2016, Punkty na mapie świata – śladami Matejki
Dom Jana Matejki

Jak z rozproszonych skrawków historii zbudować przekonujący obraz wydarzeń? Jak podróżować nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie? W trakcie warsztatów zajmiemy się malarstwem historycznym Jana Matejki, jego metodami pracy, sposobem gromadzenia materiałów i dokumentacji. Będziemy szukać w domu na Floriańskiej rekwizytów z obrazów, zastanowimy się też, ile prawdy i ile fantazji się w nich kryje.
07.01.2017, Punkty na mapie świata – śladami Czapskiego
Pawilon Józefa Czapskiego

Tym razem zajęcia odbędą się w jednej z najnowszych części Muzeum Narodowego w Krakowie – w Pawilonie Józefa Czapskiego. Nasza mapa zostanie uzupełniona o kolejne obszary – śladami młodych artystów z Komitetu Paryskiego udamy się wprost do Paryża. Co rozpalało ich wyobraźnię w tych latach? Jaką lekcję wynieśli ze studiów nad dawnym malarstwem i spotkania z najnowszymi tendencjami w sztuce europejskiej? Jak to się stało, że niektórzy z nich po wojnie osiedli na stałe w stolicy Francji? Porozmawiamy o malarstwie, o wspomnieniach i o tym, jak twórczość artystyczna i literacka może się przenikać i uzupełniać. Zastanowimy się też nad tym, jak dziś tworzyć nietypowe dzienniki, z użyciem różnych materiałów.


Cykl 2
Szukając harmonii

Harmonia? Czym jest? W czym się wyraża? Słychać ją czy widać? Czy harmonię można poczuć? Gdzie jej szukać w dzisiejszym świecie, w którym na wszystko jest tak mało czasu? Na pytania te spróbujemy sobie odpowiedzieć, poznając prace wybranych artystów. Naszymi przewodnikami będą Olga Boznańska, malarka duszy, Józef Mehoffer i jego obrazy inspirowane przyrodą, oraz dwaj słynni rzeźbiarze – Rodin i Dunikowski. Poszukamy harmonii także u dawnych rzemieślników, podglądając ich warsztat i pracując w glinie.
Prowadzenie: Izabela Lechowicz – absolwentka Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu. Zajmuje się fotografią, prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Założyła Światłoczułą – autorską pracownię plastyczno-fotograficzną. Lubi Beskid Niski.
22.10.2016, Szukając harmonii w sobie
Gmach Główny / Galeria Sztuki Polskiej XX wieku

Czy sztuka może sprawić, że dowiemy się czegoś więcej o sobie? I przejrzymy się w niej jak w zwierciadle? Czym jest portret i czy chodzi w nim tylko o podobieństwo? Zapraszamy na warsztaty, podczas których stworzymy intuicyjny autoportret, używając wybranych przez siebie materiałów plastycznych.
26.11.2016, Szukając harmonii w prostej formie
Gmach Główny / Galeria Rzemiosła Artystycznego

Doświadczenie, cierpliwość, poczucie piękna, zaufanie do własnych rąk to cechy mogące charakteryzować dawnych rzemieślników. Z ich warsztatów pochodzą przedmioty, które będziemy mogli zobaczyć podczas naszych zajęć. Stosując tradycyjną, wypracowaną przez ceramików, metodę, spróbujemy sami uformować naczynia z jednego z najstarszych materiałów – gliny.
17.12.2016, Szukając harmonii w ruchu
Kamienica Szołayskich im. Feliksa Jasieńskiego / wystawa „Rodin/Dunikowski. Kobieta w polu widzenia”
Ruch, dynamika i emocje kryją się w pozornie nieruchomych dziełach sztuki – rzeźbach. Odkryjemy je. Odnajdziemy też piękno proporcji i poszukamy balansu. Zapraszamy na warsztaty, w czasie których zamienimy się w konstruktorów – rzeźbiarzy, i będziemy pracować nad formą przestrzenną, starając się równoważyć jej elementy.
21.01.2017, Szukając harmonii w naturze
Dom Józefa Mehoffera

Jakie jest zimowe światło? Chłodne czy ciepłe? Kolory monochromatyczne, a mimo to kontrastowe. Jak pokazać styczeń? Potem wiosnę i lato. Każdą porę roku ze swoją paletą barw, zapachem i rytmem. Jak przedstawiał naturę Mehoffer? Czy w akwareli „Wisła pod Niepołomicami” widać zachwyt malarza? Styczniową porą zapraszamy na warsztaty z przyrodą w roli głównej.


Informacje dodatkowe:

  • Warsztaty odbywają się w soboty w godzinach 10.30–12.00.
  • Warsztaty odbywają się w wybranych oddziałach Muzeum.
  • Wstęp: 80 zł – karnet za cały cykl zajęć; 20 zł – za jednorazowy udział w warsztatach.
  • Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona; grupy mają charakter kameralny.
  • Warsztaty wymagają wcześniejszej rezerwacji: rezerwacja@mnk.pl (czynne w dni powszednie w godz 9.00 - 15.00) W tytule maila prosimy wpisać: Rezerwacja 10+SZTUKA + tytuł cyklu lub konkretnego warsztatu. W treści maila prosimy podać terminy warsztatów, imię i nazwisko oraz wiek dziecka. Regulamin rezerwacji Muzeum Narodowego w Krakowie

 

LATAJĄCY DYWAN. OPOWIEŚCI PRZEDMIOTÓW
Cykl spotkań dla dzieci z rodzicami, odbywających się w konwencji miniatur teatralnych, w których ważną rolę odegra improwizacja i interakcja z widzem.
Podstawową formą artystyczną jest tu przygotowana na kanwie baśni opowieść, której bezpośrednią inspiracją są wybrane przykłady rzemiosła artystycznego, tkanin, biżuterii lub broni ze zbiorów Muzeum.
Tradycyjna forma przekazu pełni również inną funkcję, konsoliduje dzieci wokół konkretnej historii,
wyostrza zmysły i pobudza wyobraźnię. Równocześnie baśniowa opowieść oswaja świat i pozwala zrozumieć rzeczywistość odwołując się do metafor i analogii – niezwykle istotnych w okresie gdy abstrakcyjne myślenie bywa jeszcze… abstrakcja, a metafora jest pierwszym krokiem ku symbolicznemu myśleniu o rzeczywistości.
Spotkania odbywają się w wybrane soboty w godz. 12.00 do 13.00
Terminy i miejsca spotkań:

08.10.2016, Dom
O pracowitości, uczciwości i o zasłużonej nagrodzie
Gmach Główny / Galeria Rzemiosła Artystycznego

Bohaterowie spotkania: zamek i klucz
Opowiada Cieszka Żółtko.
05.11.2016, Ten, który się odradza
O niepozornym choć bardzo pracowitym synu bogini nieba
Muzeum Książąt Czartoryskich – Arsenał

Bohater spotkania: skarabeusz
Opowiada Cieszka Żółtko.
19.11.2016, Opowieść lirnika
O zmienności losu, muzycznej modzie i (nie)instrumentalnej przyjaźni
Dom Jana Matejki

Bohater spotkania: lira korbowa
Opowiada Rafał Fudala.
26.11.2016, Czarodziejka szabelka
O tym, czy posiadanie magicznej broni wystarczy, aby zwyciężać
Gmach Główny / Galeria „Broń i Barwa w Polsce”

Bohater spotkania: szabla
Opowiada Tadeusz Dylawerski TEATR FIGUR.
10.12.2016, W lesie stało, nic nie miało
O tym, że nasze marzenia spełniają się czasem w zupełnie nieoczekiwany sposób
Dom Jana Matejki

Bohater spotkania: kołyska
Opowiada Cieszka Żółtko.
14.01.2017, Prognoza pogody ducha
O pogodzie i o tym, co decyduje, że w naszych duszach świeci słońce lub pada deszcz
Gmach Główny / Galeria Rzemiosła Artystycznego

Bohater spotkania: barometr
Opowiada Tadeusz Dylawerski TEATR FIGUR.


Tadeusz Dylawerski reprezentuje TEATR FIGUR – nowoczesny teatr formy, którego misją jest kreowanie autorskich spektakli i wydarzeń artystycznych, poszukiwania nowych form wyrazu oraz odnajdywanie współczesności w tradycyjnych technikach lalkowych. Obok działalności artystycznej jednym z głównych celów TFK jest spopularyzowanie teatru lalkowego w Krakowie, stworzenie aktywnego środowiska złożonego z artystów zajmujących się różnymi dziedzinami sztuki oraz publiczności, aktywnie korzystającej z oferty TFK: warsztatów, dyskusji, paneli etc.
Cieszka Żółtko reprezentuje Stowarzyszenie SZTUKMISJA, które skupia ludzi przekonanych o sile i skuteczności szeroko pojętych działań scenicznych w edukowaniu, nobilitowaniu i inspirowaniu człowieka. Dąży do tworzenia, współtworzenia i wspierania różnorakich działań teatralnych i parateatralnych dających widzowi przestrzeń do przemyśleń stawiających go wobec pytań o sens istnienia, istotę piękna, prawdy czy miłości.
Rafał Fudala – pedagog, muzyk, aktor w studenckim Teatrze Bakałarz. Współtwórca folkowego zespołu Burjan, amator wszelkiej muzyki, poezji i teatru. W pracy zawodowej (głównie z dziećmi i młodzieżą) stara się łączyć różne dziedziny sztuki, ciągle poszukując nowych sposobów na przekazanie istotnych treści.

 

7 DZIEŃ TWORZENIA

7 Dzień tworzenia to niedzielne warsztaty artystyczne, których uczestnicy odwiedzają galerie stałe oraz wystawy czasowe w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie. Tym samym śledzą przemiany, które przez wieki zachodziły w sposobie projektowania ubrań, mebli czy naczyń. Poznają też różne techniki artystyczne: poczynając od tradycyjnego malarstwa, a kończąc na instalacji czy happeningu. Najważniejszym punktem spotkania jest warsztat plastyczny.
My w niedzielę nie odpoczywamy – to dla nas kolejny dzień tworzenia!
Cykl otrzymał nagrodę Złotego Słonecznika przyznawaną przez portal dla rodziców CzasDzieci.pl.
Informacje dodatkowe:
● Cykl zajęć dla dzieci w wieku 3–5 oraz 6–9 lat.
● Czas trwania: 1,5 godz.
● Liczba miejsc w każdej grupie: 16.
● Cena: 100 zł – karnet za cały cykl zajęć.
● Rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl (czynne w dni powszednie w godz. 9.00–15.00).
Regulamin rezerwacji Muzeum Narodowego w Krakowie
● Na każde Państwa pytanie dotyczące warsztatów odpowie koordynator cyklu: Katarzyna Maziarz: kmaziarz@mnk.pl.
Jeżeli chcą Państwo otrzymywać drogą mailową aktualne informacje o warsztatach dla dzieci organizowanych przez Dział Edukacji Muzeum Narodowego w Krakowie, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres jguminska@mnk.pl.
Zajęcia odbywają się w trzech cyklach tematycznych:
Cykl 1
Sztukmistrzowie z Krakowa

Poznamy artystów związanych z Krakowem – niektórzy tutaj się urodzili, inni zgłębili tajniki rysowania i malowania, a potem uczyli innych. Każdy z nich wniósł do polskiej sztuki coś oryginalnego i był niezwykłą postacią. Dzieci poznają najbardziej znane obrazy omawianych autorów, dowiedzą się, w jakich technikach powstały. Odkryją tajemnice warsztatu każdego z nich oraz kilka ciekawych faktów z ich życia. Będziemy malować nie tylko pędzlami i nie tylko na papierze.
Miejsce: Gmach Główny MNK, al. 3 Maja 1
Grupa I: niedziele, godz. 10.30–12.00, dzieci w wieku 6–9 lat
Terminy: 2.10.2016, 20.11.2016, 11.12.2016, 15.01.2017
Grupa II: niedziele, godz. 12.30–14.00, dzieci w wieku 6–9 lat
Terminy: 2.10.2016, 20.11.2016, 11.12.2016, 15.01.2017
Grupa III: niedziele, godz. 12.30–14.00, dzieci w wieku 6–9 lat
Terminy: 16.10.2016, 27.11.2016, 18.12.2016, 22.01.2017

  • Spotkanie 1. Olga Boznańska – zamglone portrety
  • Spotkanie 2. Stanisław Ignacy Witkiewicz – zamieszanie
  • Spotkanie 3. Tadeusz Kantor – od pędzla do parasola
  • Spotkanie 4. Julian Fałat – kolory śniegu

Prowadzenie: Anna Pomykalska-Marczuk – absolwentka Wychowania Plastycznego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. Od 2001 roku jest członkiem ZPAP (Związku Polskich Artystów Plastyków). Prowadzi zajęcia dla dzieci, jak i dla osób niewidomych czy niepełnosprawnych intelektualnie. Zajmuje się także malarstwem, fotografią, jej prace biorą udział w krajowych i zagranicznych wystawach.


Cykl 2
Kolor niejedno ma imię

Obraz otaczającego nas świata składa się z przeróżnych kolorów mających określone nazwy. Czy barwy, które widzimy, zawsze tak samo wyglądają, czy może zmieniają się w „towarzystwie” innych? Zwiedzając Galerię Sztuki XX wieku, dowiemy się, w jaki sposób artyści używają koloru. Będziemy mogli również sami poeksperymentować z kolorem, malując, ale nie tylko.
Gdzie/kiedy: Gmach Główny MNK, al. 3 Maja 1, niedziele, godz. 10.30–12.00, dzieci w wieku 3–5 lat (z rodzicami)
9.10.2016 - Coś o sobie…
6.11.2016 - Leśne ludki
4.12.2016 - Zatapiam się w błękicie
22.01.2017 - Otoczeni kolorami

Prowadzenie: Blanka Dudek – artystka, doktorantka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Absolwentka Wydziału Malarstwa oraz studiów podyplomowych w zakresie edukacji plastycznej. Prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Bierze udział w licznych wystawach, konkursach i plenerach.


Cykl 3
Układanie na ścianie

Każde warsztaty będą łamigłówkami dotyczącymi malarstwa materii, ruchu i tańca w sztuce, światła w obrazie, bohaterów dzieł. Będziemy się ruszać, mówić o swoich wyobrażeniach, dobierać i przekształcać słowa oraz wykorzystywać pozornie niepotrzebne przedmioty. Pomocne okażą się pytania: Co to jest kompozycja? Jak, co i czym komponować?
Gdzie/kiedy: Gmach Główny MNK, al. 3 Maja 1, niedziele, godz. 10.15–11.45, dzieci w wieku 6–9 lat
18.09.2016 - Kamyki i patyki – kompozycja w naturze
16.10.2016 - Szpagaty i kwadraty – kompozycja w abstrakcji
27.11.2016 - Ciało to niemało – kompozycja w ciemności
8.01.2017 - Opowieści dziwnej treści – komponowanie historii

Prowadzenie: Justyna Mazur – litograf i pedagog. Od 5 lat zajmuje się tworzeniem artystycznych warsztatów dla dzieci. Współtworzy projekt Sztukolotnia. Współpracowała między innymi z Muzeum Etnograficznym w Krakowie, Cricoteką, Śródmiejskim Ośrodkiem Kultury, Narodowym Starym Teatrem w Krakowie. Obecnie świadczy pełnoetatową pracę dla Uniwersytetu Dzieci w Krakowie, koordynując autorski program. Prywatnie mama Stasia.


Cykl 4
Artystyczne nastroje

Emocje są nieodłącznym elementem naszego życia. Mieszkają w nas, poruszają naszym sercem, oczami, a czasem również rękami. Są nam bardzo potrzebne, aby komunikować się z innymi i tworzyć piękne, choć czasem skomplikowane relacje. Emocje są również esencją sztuki i jako takie
będą nas interesować podczas cyklu warsztatów. Postaramy się je rozpoznać, zaprzyjaźnić się z nimi, a może nawet oswoić...
Podczas zajęć będziemy operować różnymi kodami – językowym, plastycznym, muzycznym i mimiczno-gestowym. Na każdych zajęciach weźmiemy na warsztat inne emocje i postaramy się rozłożyć je na czynniki pierwsze, tak aby już nigdy nie stanowiły dla nas tajemnicy.
Gdzie/kiedy: Gmach Główny MNK, al. 3 Maja 1, niedziele, godz. 10.30–12.00, dzieci w wieku 3–5 lat (z rodzicami)
30.10.2016 - Emocjonalni artyści
13.11.2016 - Wstyd, że nie wstyd?
18.12.2016 - Straszenie strachu
29.01.2017 - Złe dobrego początki

Prowadzenie: Rafał Fudala – z zawodu „przedszkolanka", absolwent dwóch specjalności pedagogicznych i studiów podyplomowych z muzyki i plastyki, doktorant socjologii na UJ. Sympatyk sztuk wszelakich i fanatyk herbaty, śpiewak, grajek i amator teatru. Współzałożyciel folkowego zespołu „Burjan" i aktor w krakowskim teatrze Bakałarz.

Zapraszamy!
 

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2016-08-26
Data aktualizacji: 2016-08-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź